Festivaly

Od roku 2007 provádí naše firma mobilní dodávku elektrické energie.Zabýváme se logistikou, instalacemi a trvalým dohledem dieselagregátů a elektrocentrál.  Za tu dobu jsme objeli již nespočet akcí. Zde je pohled na malou část z posledních 10 let.

V roce 2016 to byly festivaly jako Hradecký, Pražský, a Brněnský Majáles, Votvírák, VysočinaFest, SázavaFest, Ynspirology, Zavírák a Teniskology

I v roce 2015 jsme se podíleli na hladkém průběhu několika festivalů. Začali jsme "šňůrou" studentských festivalů Majáles, a to koncem dubna v Hradci králové, Začátkem května v Praze a následně v Brně. Pokračovali jsme festivalem Votvírák na letišti v Milovicích v polovině června, dále festivalem Utubering v Letňanech. V srpnu čekali naší firmu hned dva festivaly v jeden týden, a to Sázavafest ve Světlé nad Sázavou, a Let It Roll v Milovicích. Koncem srpna to byl  koncert Divokého Billa v Úvalech, a začátkem září jsme končily Velekoncertem Daniela Landy v Letňanech.

V roce 2014 se naše firma ve spolupráci s firmou Rental ukázala na několika českých festivalech. Začali jsme v červnu na festivalu Votvírák na letišti v Milovicích . Poté nás ve stejném měsíci čekal festival JamRock v Žamberku. V srpnu to byl festival Let It Roll v Benešovských kasárnách a vše jsme zakončili Po čertech velkém koncertu skupiny Kabát na pražském vypichu .

Vše se obešlo bez větších komplikací a my děkujeme všem zúčastněným za skvělou práci se těšíme na další akce.